OD2506-12LSS
Orion FansOrion Fans
OD2506-12LSS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD2506-12LSS
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 25X6MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD2506-12LSS.pdf2.OD2506-12LSS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD2506-12LSS
Tau Wae OD2506-12LSS Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 25X6MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10803 pcs Pepa Raraunga 1.OD2506-12LSS.pdf2.OD2506-12LSS.pdf
Whānui 6.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 6 ~ 16VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 25mm L x 25mm H Raupapa OD2506
RPM - Ētahi Ingoa OD2506-12LSSX
OD250612LSS
Tae Mahi -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) Poaka -