OD1225-48HS
Orion FansOrion Fans
OD1225-48HS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD1225-48HS
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 120X25MM 48VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD1225-48HS.pdf2.OD1225-48HS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD1225-48HS
Tau Wae OD1225-48HS Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 120X25MM 48VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6538 pcs Pepa Raraunga 1.OD1225-48HS.pdf2.OD1225-48HS.pdf
Whānui 25.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 18 ~ 53VDC Putanga - Kua tohua 48VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.240 in H2O (59.8 Pa)
Rahi / Rahi Square - 120mm L x 120mm H Raupapa OD1225
RPM 3000 RPM Ētahi Ingoa OD1225-48HSX
OD122548HS
OD1225PT-48HS
Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) Poaka 42.0 dB
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 30000 Hrs @ 40°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.100A
He momo kai Sleeve Whakaaetanga cURus, TUV
Te rere o te hau 86.0 CFM (2.41m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD1225-48HS02A
OD1225-48HS02A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 120X25MM 48VDC WIRE
I roto i te taonga: 6777 pcs
Tikiake: OD1225-48HS02A.pdf
RFQ
OD1225-48HSS02A
OD1225-48HSS02A
Kaihanga: Orion Fans
I roto i te taonga: 7104 pcs
Tikiake: OD1225-48HSS02A.pdf
RFQ
OD1225-48HSS
OD1225-48HSS
Tikiake: OD1225-48HSS.pdf
OD1225-48HS01A
OD1225-48HS01A