OD1225-48HB02A
Orion FansOrion Fans
OD1225-48HB02A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD1225-48HB02A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 120X25MM 48VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD1225-48HB02A.pdf2.OD1225-48HB02A.pdf3.OD1225-48HB02A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD1225-48HB02A
Tau Wae OD1225-48HB02A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 120X25MM 48VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 18 ~ 53VDC Putanga - Kua tohua 48VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.240 in H2O (59.8 Pa)
Rahi / Rahi Square - 120mm L x 120mm H Raupapa OD1225