OD1225-48HB
Orion FansOrion Fans
OD1225-48HB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD1225-48HB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 120X25MM 48VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD1225-48HB.pdf2.OD1225-48HB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD1225-48HB
Tau Wae OD1225-48HB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 120X25MM 48VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6121 pcs Pepa Raraunga 1.OD1225-48HB.pdf2.OD1225-48HB.pdf
Whānui 25.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 18 ~ 53VDC Putanga - Kua tohua 48VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.240 in H2O (59.8 Pa)
Rahi / Rahi Square - 120mm L x 120mm H Raupapa OD1225
RPM 3000 RPM Mana (Watts) 5.00W
Ētahi Ingoa 1053-1135
OD1225-48HBX
OD122548HB
OD1225PT-48HB
Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Poaka 42.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Life @ Temp. 65000 Hrs @ 45°C
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.100A He momo kai Ball
Whakaaetanga cURus, TUV Te rere o te hau 86.0 CFM (2.41m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD1225-48HS01A
OD1225-48HS01A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 120X25MM 48VDC WIRE
I roto i te taonga: 6750 pcs
Tikiake: OD1225-48HS01A.pdf
RFQ
OD1225-48HB01A
OD1225-48HB01A
Kaihanga: Orion Fans