OD1225-24MSS01A
Orion FansOrion Fans
OD1225-24MSS01A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD1225-24MSS01A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD1225-24MSS01A.pdf2.OD1225-24MSS01A.pdf3.OD1225-24MSS01A.pdf4.OD1225-24MSS01A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD1225-24MSS01A
Tau Wae OD1225-24MSS01A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.120 in H2O (29.9 Pa)
Rahi / Rahi Square - 120mm L x 120mm H Raupapa OD1225
RPM 2050 RPM Mana (Watts) 4.00W
Ētahi Ingoa OD1225-24MSS01AX
OD122524MSS01A
OD1225PT-24MSS01A
Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Poaka 38.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Life @ Temp. 65000 Hrs @ 45°C
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach) Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.170A He momo kai Sealed Sleeve
Whakaaetanga cURus, TUV Te rere o te hau 83.0 CFM (2.32m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD1225-24MS02A
OD1225-24MS02A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE
I roto i te taonga: 6290 pcs
Tikiake: OD1225-24MS02A.pdf
RFQ
OD1225-24MS
OD1225-24MS
Kaihanga: Orion Fans