G2R-24-AC240
OmronOmron
G2R-24-AC240 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G2R-24-AC240
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 4A 240V
Ngā Rauemi: G2R-24-AC240.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G2R-24-AC240
Tau Wae G2R-24-AC240 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 4A 240V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6578 pcs Pepa Raraunga G2R-24-AC240.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 192 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 72 VAC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 380VAC, 125VDC - Max
Raupapa G2R Wā Whakaora 10ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tray
Ētahi Ingoa G2R-24 AC240
G2R-24 AC240 BY OMI
G2R-24-AC240-ND
G2R24240AC
G2R24AC240
G2R24AC240BYOMI
G2RN1459D
Z11599
Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 15ms Momo Tae Through Hole
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Sealed - Fully
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 240VAC Coil Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 4A
Whakaaetanga Mea Silver Alloy Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 240VAC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 30 kOhms Kohikohi Miihini 0.9 VA
Kohikohi Kei te Aukati 3.8mA