G2R-24-AC12
OmronOmron
G2R-24-AC12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G2R-24-AC12
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 4A 12V
Ngā Rauemi: G2R-24-AC12.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G2R-24-AC12
Tau Wae G2R-24-AC12 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 4A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10627 pcs Pepa Raraunga G2R-24-AC12.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9.6 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 3.6 VAC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 380VAC, 125VDC - Max
Raupapa G2R Wā Whakaora 10ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tray
Ētahi Ingoa G2R-24 AC12
G2R-24 AC12 BY OMI
G2R24AC12
G2R24AC12BYOMI
Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 15ms Momo Tae Through Hole
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Sealed - Fully
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 12VAC Coil Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 4A
Whakaaetanga Mea Silver Alloy Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 12VAC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 65 Ohms Kohikohi Miihini 0.9 VA
Kohikohi Kei te Aukati 75.0mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
G2R-24-AC120
G2R-24-AC120
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 4A 120V
I roto i te taonga: 13599 pcs
Tikiake: G2R-24-AC120.pdf
RFQ
G2R-2-Z DC24
G2R-2-Z DC24
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 24V
I roto i te taonga: 21690 pcs
Tikiake: G2R-2-Z DC24.pdf
RFQ
G2R-24 DC18
G2R-24 DC18
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 4A 18V
Tikiake:
G2R-24-AC24
G2R-24-AC24
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 4A 24V
Tikiake: G2R-24-AC24.pdf
G2R-2-Z DC48
G2R-2-Z DC48
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 48V