G2R-24-AC24
OmronOmron
G2R-24-AC24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G2R-24-AC24
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 4A 24V
Ngā Rauemi: G2R-24-AC24.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G2R-24-AC24
Tau Wae G2R-24-AC24 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 4A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12414 pcs Pepa Raraunga G2R-24-AC24.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 19.2 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 7.2 VAC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 380VAC, 125VDC - Max
Raupapa G2R Wā Whakaora 10ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tray
Ētahi Ingoa G2R-24 AC24
G2R-24 AC24 BY OMI
G2R2424AC
G2R24AC24
G2R24AC24BYOMI
G2RN8494M
Z845
Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 15ms Momo Tae Through Hole
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Sealed - Fully
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VAC Coil Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 4A
Whakaaetanga Mea Silver Alloy Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 24VAC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 260 Ohms Kohikohi Miihini 0.9 VA
Kohikohi Kei te Aukati 37.5mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
G2R-24 DC18
G2R-24 DC18
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 4A 18V
I roto i te taonga: 5067 pcs
Tikiake:
RFQ
G2R-24-ASI AC120
G2R-24-ASI AC120
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 4A 120V
I roto i te taonga: 11169 pcs
Tikiake: G2R-24-ASI AC120.pdf
RFQ
G2R-24 DC15
G2R-24 DC15
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 4A 15V
Tikiake:
G2R-24-ASI AC240
G2R-24-ASI AC240
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 4A 240V