G2R-24-AC110
OmronOmron
G2R-24-AC110 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G2R-24-AC110
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 4A 110V
Ngā Rauemi: G2R-24-AC110.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G2R-24-AC110
Tau Wae G2R-24-AC110 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 4A 110V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9629 pcs Pepa Raraunga G2R-24-AC110.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 88 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 33 VAC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 380VAC, 125VDC - Max
Raupapa G2R Wā Whakaora 10ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tray
Ētahi Ingoa G2R24AC110 Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 15ms Momo Tae Through Hole
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Sealed - Fully
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 110VAC Coil Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 4A
Whakaaetanga Mea Silver Alloy Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 110VAC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 4.6 kOhms Kohikohi Miihini 0.9 VA
Kohikohi Kei te Aukati 10.6mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
G2R-24 DC100
G2R-24 DC100
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 4A 100V
I roto i te taonga: 9214 pcs
Tikiake:
RFQ
G2R-2-Z DC48
G2R-2-Z DC48
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 48V