G2R-1A-DC18
OmronOmron
G2R-1A-DC18 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G2R-1A-DC18
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 18V
Ngā Rauemi: G2R-1A-DC18.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G2R-1A-DC18
Tau Wae G2R-1A-DC18 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 18V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 23227 pcs Pepa Raraunga G2R-1A-DC18.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 12.6 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 2.7 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 380VAC, 125VDC - Max
Raupapa G2R Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tray
Ētahi Ingoa G2R1A18DC
G2R1ADC18
G2RN8425H
Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 15ms Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Sealed - Flux Protection Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 18VDC Coil Through Hole
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Puka Puka Whakapā SPST-NO (1 Form A) Kohikohi Ngaohiko 18VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 612 Ohms
Kohikohi Miihini 530 mW Kohikohi Kei te Aukati 29.4mA