G2R-1A-DC12
OmronOmron
G2R-1A-DC12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G2R-1A-DC12
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V
Ngā Rauemi: G2R-1A-DC12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G2R-1A-DC12
Tau Wae G2R-1A-DC12 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 33458 pcs Pepa Raraunga G2R-1A-DC12.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 8.4 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1.8 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 380VAC, 125VDC - Max
Raupapa G2R Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tray
Ētahi Ingoa G2R-1A DC12 BY OMI
G2R-1A-DC12-ND
G2R1A12DC
G2R1ADC12
G2R1ADC12BYOMI
G2RN8063E
Z3125
Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 15ms Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A
Whakaaetanga Mea Silver Alloy Puka Puka Whakapā SPST-NO (1 Form A)
Kohikohi Ngaohiko 12VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 275 Ohms Kohikohi Miihini 530 mW
Kohikohi Kei te Aukati 43.6mA