G2R-1A-ASI-DC48
OmronOmron
G2R-1A-ASI-DC48 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G2R-1A-ASI-DC48
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 48V
Ngā Rauemi: G2R-1A-ASI-DC48.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G2R-1A-ASI-DC48
Tau Wae G2R-1A-ASI-DC48 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 48V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 18731 pcs Pepa Raraunga G2R-1A-ASI-DC48.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 33.6 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 7.2 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 380VAC, 125VDC - Max
Raupapa G2R Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tray
Ētahi Ingoa G2R1AASI48DC
G2R1AASIDC48
G2RN8078C
Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 15ms Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Sealed - Flux Protection Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 48VDC Coil Through Hole
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Puka Puka Whakapā SPST-NO (1 Form A) Kohikohi Ngaohiko 48VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 4.17 kOhms
Kohikohi Miihini 530 mW Kohikohi Kei te Aukati 11.5mA