| Tau Wae | G2R-1A-ASI-DC12 | Kaihanga | Omron |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 5859 pcs | Pepa Raraunga | G2R-1A-ASI-DC12.pdf |
| Tahuri i te Ngaohihi (Max) | 8.4 VDC | Whakakorehia te Ngaohihi (Min) | 1.8 VDC |
| Kāhua Whakamutunga | PC Pin | Whakaoho Whakawhiti | 380VAC, 125VDC - Max |
| Raupapa | G2R | Wā Whakaora | 5ms |
| Momo Tae | General Purpose | Packaging | Tray |
| Ētahi Ingoa | G2R1AASI12DC G2R1AASIDC12 G2RN8468A |
Tae Mahi | -40°C ~ 70°C |
| Whakamahia te wa | 15ms | Momo Tae | Through Hole |
| Whakaahuatanga Taipitopito | General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole | Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) | 10A |
| Whakaaetanga Mea | Silver Alloy | Puka Puka Whakapā | SPST-NO (1 Form A) |
| Kohikohi Ngaohiko | 12VDC | Momo Momo | Non Latching |
| Ko te Whakaaetanga Miihini | 275 Ohms | Kohikohi Miihini | 530 mW |
| Kohikohi Kei te Aukati | 43.6mA |