G2R-14-AC50
OmronOmron
G2R-14-AC50 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G2R-14-AC50
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 50V
Ngā Rauemi: G2R-14-AC50.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G2R-14-AC50
Tau Wae G2R-14-AC50 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 50V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11998 pcs Pepa Raraunga G2R-14-AC50.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 40 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 15 VAC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 380VAC, 125VDC - Max
Raupapa G2R Wā Whakaora 10ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tray
Ētahi Ingoa G2R14AC50 Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 15ms Momo Tae Through Hole
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Sealed - Fully
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 50VAC Coil Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 8A
Whakaaetanga Mea Silver Alloy Puka Puka Whakapā SPDT (1 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 50VAC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 1.13 kOhms Kohikohi Miihini 0.9 VA
Kohikohi Kei te Aukati 18.0mA