G2R-14-AC24
OmronOmron
G2R-14-AC24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G2R-14-AC24
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 24V
Ngā Rauemi: G2R-14-AC24.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G2R-14-AC24
Tau Wae G2R-14-AC24 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 19136 pcs Pepa Raraunga G2R-14-AC24.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 19.2 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 7.2 VAC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 380VAC, 125VDC - Max
Raupapa G2R Wā Whakaora 10ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tray
Ētahi Ingoa G2R-14 AC24 BY OMI
G2R1424AC
G2R14AC24
G2R14AC24BYOMI
G6EK1079H
Z843
Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 15ms Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Sealed - Fully Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 24VAC Coil Through Hole
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 8A Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Puka Puka Whakapā SPDT (1 Form C) Kohikohi Ngaohiko 24VAC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 260 Ohms
Kohikohi Miihini 0.9 VA Kohikohi Kei te Aukati 37.5mA