G2R-14-AC240
OmronOmron
G2R-14-AC240 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G2R-14-AC240
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 240V
Ngā Rauemi: G2R-14-AC240.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G2R-14-AC240
Tau Wae G2R-14-AC240 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 240V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8034 pcs Pepa Raraunga G2R-14-AC240.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 192 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 72 VAC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 380VAC, 125VDC - Max
Raupapa G2R Wā Whakaora 10ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tray
Ētahi Ingoa G2R-14 AC240 BY OMI
G2R-14-AC240-ND
G2R14AC240
G2R14AC240BYOMI
Z3127
Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 15ms Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Sealed - Fully
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 240VAC Coil Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 8A
Whakaaetanga Mea Silver Alloy Puka Puka Whakapā SPDT (1 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 240VAC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 30 kOhms Kohikohi Miihini 0.9 VA
Kohikohi Kei te Aukati 3.8mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
G2R-14-AC24
G2R-14-AC24
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 24V