G2R-14-AC110
OmronOmron
G2R-14-AC110 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G2R-14-AC110
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 110V
Ngā Rauemi: G2R-14-AC110.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G2R-14-AC110
Tau Wae G2R-14-AC110 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 110V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10713 pcs Pepa Raraunga G2R-14-AC110.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 88 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 33 VAC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 380VAC, 125VDC - Max
Raupapa G2R Wā Whakaora 10ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tray
Ētahi Ingoa G2E 1737E
G2R14110AC
G2R14AC110
Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 15ms Momo Tae Through Hole
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Sealed - Fully
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 110VAC Coil Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 8A
Whakaaetanga Mea Silver Alloy Puka Puka Whakapā SPDT (1 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 110VAC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 4.6 kOhms Kohikohi Miihini 0.9 VA
Kohikohi Kei te Aukati 10.6mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
G2R-14-7DC18
G2R-14-7DC18
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 18V
I roto i te taonga: 15550 pcs
Tikiake: G2R-14-7DC18.pdf
RFQ
G2R-14-AC24
G2R-14-AC24
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 24V
I roto i te taonga: 19136 pcs
Tikiake: G2R-14-AC24.pdf
RFQ
G2R-14 DC6
G2R-14 DC6
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 6V