G2R-1-AC240
OmronOmron
G2R-1-AC240 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G2R-1-AC240
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 240V
Ngā Rauemi: G2R-1-AC240.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G2R-1-AC240
Tau Wae G2R-1-AC240 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 240V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7117 pcs Pepa Raraunga G2R-1-AC240.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 192 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 72 VAC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 380VAC, 125VDC - Max
Raupapa G2R Wā Whakaora 10ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tray
Ētahi Ingoa G2R1240AC
G2R1AC240
G2RN8421E
Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 15ms Momo Tae Through Hole
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 240VAC Coil Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A
Whakaaetanga Mea Silver Alloy Puka Puka Whakapā SPDT (1 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 240VAC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 30 kOhms Kohikohi Miihini 0.9 VA
Kohikohi Kei te Aukati 3.8mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
G2R-1-AP3 DC24
G2R-1-AP3 DC24
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
I roto i te taonga: 13403 pcs
Tikiake: G2R-1-AP3 DC24.pdf
RFQ
G2R-1 DC9
G2R-1 DC9
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 9V
I roto i te taonga: 25172 pcs
Tikiake: G2R-1 DC9.pdf
RFQ
G2R-1-AC110
G2R-1-AC110
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 110V
Tikiake: G2R-1-AC110.pdf
G2R-1-AC120
G2R-1-AC120
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 120V
Tikiake: G2R-1-AC120.pdf
G2R-1 DC3
G2R-1 DC3
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 3V
Tikiake: G2R-1 DC3.pdf
G2R-1-AP3 DC12
G2R-1-AP3 DC12
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V
Tikiake: G2R-1-AP3 DC12.pdf
G2R-1-AC6
G2R-1-AC6
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 6V
Tikiake: G2R-1-AC6.pdf
G2R-1-AC24
G2R-1-AC24
Tikiake: G2R-1-AC24.pdf
G2R-1-AC220
G2R-1-AC220
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 220V
Tikiake: G2R-1-AC220.pdf
G2R-1-AP AC120
G2R-1-AP AC120
Tikiake: G2R-1-AP AC120.pdf
G2R-1-ASI-DC12
G2R-1-ASI-DC12