G2R-1-AC220
OmronOmron
G2R-1-AC220 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G2R-1-AC220
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 220V
Ngā Rauemi: G2R-1-AC220.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G2R-1-AC220
Tau Wae G2R-1-AC220 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 220V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8565 pcs Pepa Raraunga G2R-1-AC220.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 176 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 66 VAC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 380VAC, 125VDC - Max
Raupapa G2R Wā Whakaora 10ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tray
Ētahi Ingoa G2R-1 AC220
G2R-1 AC220 BY OMI
G2R1AC220
G2R1AC220BYOMI
Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 15ms Momo Tae Through Hole
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 220VAC Coil Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A
Whakaaetanga Mea Silver Alloy Puka Puka Whakapā SPDT (1 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 220VAC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 25 kOhms Kohikohi Miihini 0.9 VA
Kohikohi Kei te Aukati 4.1mA