G2R-1-AC24
OmronOmron
G2R-1-AC24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G2R-1-AC24
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
Ngā Rauemi: G2R-1-AC24.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G2R-1-AC24
Tau Wae G2R-1-AC24 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12294 pcs Pepa Raraunga G2R-1-AC24.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 19.2 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 7.2 VAC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 380VAC, 125VDC - Max
Raupapa G2R Wā Whakaora 10ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tray
Ētahi Ingoa 1PG2R1AC24BYOMI
G2R-1 AC24 BY OMI
G2R-1-AC24-ND
G2R124AC
G2R1AC24
G2R1AC24BYOMI
G2RN8062G
Z3126
Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 15ms Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 24VAC Coil Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A
Whakaaetanga Mea Silver Alloy Puka Puka Whakapā SPDT (1 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 24VAC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 260 Ohms Kohikohi Miihini 0.9 VA
Kohikohi Kei te Aukati 37.5mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
G2R-1-AP AC120
G2R-1-AP AC120
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 120V