G2R-1-AC120
OmronOmron
G2R-1-AC120 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G2R-1-AC120
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 120V
Ngā Rauemi: G2R-1-AC120.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G2R-1-AC120
Tau Wae G2R-1-AC120 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 120V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14308 pcs Pepa Raraunga G2R-1-AC120.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 96 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 36 VAC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 380VAC, 125VDC - Max
Raupapa G2R Wā Whakaora 10ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tray
Ētahi Ingoa G2R-1 AC120 BY OMI
G2R-1-AC120-ND
G2R1120AC
G2R1AC120
G2R1AC120BYOMI
G5LA6115E
Z2838
Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 15ms Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 120VAC Coil Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A
Whakaaetanga Mea Silver Alloy Puka Puka Whakapā SPDT (1 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 120VAC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 6.5 kOhms Kohikohi Miihini 0.9 VA
Kohikohi Kei te Aukati 7.5mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
G2R-1-AC240
G2R-1-AC240
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 240V
I roto i te taonga: 7117 pcs
Tikiake: G2R-1-AC240.pdf
RFQ
G2R-1 DC20
G2R-1 DC20
Kaihanga: Omron
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 20V