MC102821004J
OhmiteOhmite
MC102821004J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MC102821004J
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES SMD 1M OHM 5% 1.5W 5025
Ngā Rauemi: MC102821004J.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MC102821004J
Tau Wae MC102821004J Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES SMD 1M OHM 5% 1.5W 5025 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 38366 pcs Pepa Raraunga MC102821004J.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.500" L x 0.250" W (12.70mm x 6.35mm)
Raupapa Macrochip Tuhinga 1 MOhms
Mana (Watts) 1.5W Packaging Bulk
Paa / Case Nonstandard Ētahi Ingoa MC102011004J
MC102J-1M
Tae Mahi -55°C ~ 180°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.142" (3.60mm)
Ngā āhuatanga High Voltage, Non-Inductive Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1 MOhms ±5% 1.5W Chip Resistor Nonstandard High Voltage, Non-Inductive Thick Film Te hanganga Thick Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MC102821002JE
MC102821002JE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES SMD 10K OHM 5% 1.5W 5025
I roto i te taonga: 41875 pcs
Tikiake: MC102821002JE.pdf
RFQ
MC102821004JE
MC102821004JE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES SMD 1M OHM 5% 1.5W 5025