MC102821003J
OhmiteOhmite
MC102821003J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MC102821003J
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES SMD 100K OHM 5% 1.5W 5025
Ngā Rauemi: MC102821003J.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MC102821003J
Tau Wae MC102821003J Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES SMD 100K OHM 5% 1.5W 5025 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5656 pcs Pepa Raraunga MC102821003J.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.500" L x 0.250" W (12.70mm x 6.35mm)
Raupapa Macrochip Tuhinga 100 kOhms
Mana (Watts) 1.5W Packaging Bulk
Paa / Case Nonstandard Ētahi Ingoa MC102011003J
MC102J-100K
Tae Mahi -55°C ~ 180°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.142" (3.60mm) Ngā āhuatanga High Voltage, Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 100 kOhms ±5% 1.5W Chip Resistor Nonstandard High Voltage, Non-Inductive Thick Film
Te hanganga Thick Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MC102821003JE
MC102821003JE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES SMD 100K OHM 5% 1.5W 5025