MC102821002J
OhmiteOhmite
MC102821002J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MC102821002J
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES SMD 10K OHM 5% 1.5W 5025
Ngā Rauemi: MC102821002J.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MC102821002J
Tau Wae MC102821002J Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES SMD 10K OHM 5% 1.5W 5025 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5007 pcs Pepa Raraunga MC102821002J.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.500" L x 0.250" W (12.70mm x 6.35mm)
Raupapa Macrochip Tuhinga 10 kOhms
Mana (Watts) 1.5W Packaging Bulk
Paa / Case Nonstandard Ētahi Ingoa MC102011002J
MC102J-10K
Tae Mahi -55°C ~ 180°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.142" (3.60mm) Ngā āhuatanga High Voltage, Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10 kOhms ±5% 1.5W Chip Resistor Nonstandard High Voltage, Non-Inductive Thick Film
Te hanganga Thick Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MC102522504JE
MC102522504JE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES SMD 2.5M OHM 5% 1.5W 5025
I roto i te taonga: 37132 pcs
Tikiake: MC102522504JE.pdf
RFQ
MC102821002JE
MC102821002JE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES SMD 10K OHM 5% 1.5W 5025