MC102522504JE
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MC102522504JE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES SMD 2.5M OHM 5% 1.5W 5025
Ngā Rauemi: MC102522504JE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MC102522504JE
Tau Wae MC102522504JE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES SMD 2.5M OHM 5% 1.5W 5025 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 37132 pcs Pepa Raraunga MC102522504JE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.540" L x 0.250" W (13.72mm x 6.35mm)
Raupapa Macrochip Tuhinga 2.5 MOhms
Mana (Watts) 1.5W Packaging Bulk
Paa / Case 5025 J-Lead Ētahi Ingoa OHMC102522504JE
OHMC102522504JE-ND
Tae Mahi -55°C ~ 180°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.142" (3.60mm)
Ngā āhuatanga High Voltage, Non-Inductive Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.5 MOhms ±5% 1.5W Chip Resistor 5025 J-Lead High Voltage, Non-Inductive Thick Film Te hanganga Thick Film