MC102521005JE
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MC102521005JE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES SMD 10M OHM 5% 1.5W 5025
Ngā Rauemi: MC102521005JE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MC102521005JE
Tau Wae MC102521005JE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES SMD 10M OHM 5% 1.5W 5025 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 32520 pcs Pepa Raraunga MC102521005JE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.540" L x 0.250" W (13.72mm x 6.35mm)
Raupapa Macrochip Tuhinga 10 MOhms
Mana (Watts) 1.5W Packaging Bulk
Paa / Case 5025 J-Lead Ētahi Ingoa OHMC102521005JE
OHMC102521005JE-ND
Tae Mahi -55°C ~ 180°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.142" (3.60mm)
Ngā āhuatanga High Voltage, Non-Inductive Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 10 MOhms ±5% 1.5W Chip Resistor 5025 J-Lead High Voltage, Non-Inductive Thick Film Te hanganga Thick Film