MC102821253J
OhmiteOhmite
MC102821253J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MC102821253J
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES SMD 125K OHM 5% 1.5W 5025
Ngā Rauemi: MC102821253J.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MC102821253J
Tau Wae MC102821253J Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES SMD 125K OHM 5% 1.5W 5025 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5318 pcs Pepa Raraunga MC102821253J.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.500" L x 0.250" W (12.70mm x 6.35mm)
Raupapa Macrochip Tuhinga 125 kOhms
Mana (Watts) 1.5W Packaging Bulk
Paa / Case Nonstandard Ētahi Ingoa MC102011253J
MC102J-125K
Tae Mahi -55°C ~ 180°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.142" (3.60mm) Ngā āhuatanga High Voltage, Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 125 kOhms ±5% 1.5W Chip Resistor Nonstandard High Voltage, Non-Inductive Thick Film