LVK12R047FER
OhmiteOhmite
LVK12R047FER Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LVK12R047FER
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 0.047 OHM 1% 1/2W 1206
Ngā Rauemi: LVK12R047FER.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LVK12R047FER
Tau Wae LVK12R047FER Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.047 OHM 1% 1/2W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 172684 pcs Pepa Raraunga LVK12R047FER.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa LVK Tuhinga 47 mOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa LVK12R047FERCT
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 4
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm)
Ngā āhuatanga Anti-Corrosive, Current Sense, Moisture Resistant Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 47 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Corrosive, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film Te hanganga Thick Film