LVK12R030DER
OhmiteOhmite
LVK12R030DER Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LVK12R030DER
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 0.03 OHM 0.5% 1/2W 1206
Ngā Rauemi: LVK12R030DER.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LVK12R030DER
Tau Wae LVK12R030DER Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.03 OHM 0.5% 1/2W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 188873 pcs Pepa Raraunga LVK12R030DER.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa LVK Tuhinga 30 mOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa LVK12R030DERTR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 4
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm)
Ngā āhuatanga Anti-Corrosive, Current Sense, Moisture Resistant Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 30 mOhms ±0.5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Corrosive, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film Te hanganga Thick Film