LVK12R033FER
OhmiteOhmite
LVK12R033FER Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LVK12R033FER
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 0.033 OHM 1% 1/2W 1206
Ngā Rauemi: LVK12R033FER.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LVK12R033FER
Tau Wae LVK12R033FER Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.033 OHM 1% 1/2W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 135415 pcs Pepa Raraunga LVK12R033FER.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa LVK Tuhinga 33 mOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa LVK12R033FERCT
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 4
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Ngā āhuatanga Anti-Corrosive, Current Sense, Moisture Resistant
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 33 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Corrosive, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film