LVK20R010DER
OhmiteOhmite
LVK20R010DER Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LVK20R010DER
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 0.01 OHM 0.5% 3/4W 2010
Ngā Rauemi: LVK20R010DER.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LVK20R010DER
Tau Wae LVK20R010DER Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.01 OHM 0.5% 3/4W 2010 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 86345 pcs Pepa Raraunga LVK20R010DER.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2010 Rahi / Rahi 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Raupapa LVK Tuhinga 10 mOhms
Mana (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 2010 (5025 Metric) Ētahi Ingoa LVK20R010DERCT
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 4
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm)
Ngā āhuatanga Anti-Corrosive, Current Sense, Moisture Resistant Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 10 mOhms ±0.5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Anti-Corrosive, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film Te hanganga Thick Film