LVK20R015DER
OhmiteOhmite
LVK20R015DER Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LVK20R015DER
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 0.015 OHM 0.5% 3/4W 2010
Ngā Rauemi: LVK20R015DER.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LVK20R015DER
Tau Wae LVK20R015DER Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.015 OHM 0.5% 3/4W 2010 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 59842 pcs Pepa Raraunga LVK20R015DER.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2010 Rahi / Rahi 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Raupapa LVK Tuhinga 15 mOhms
Mana (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 2010 (5025 Metric) Ētahi Ingoa LVK20R015DERCT
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 4
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Ngā āhuatanga Anti-Corrosive, Current Sense, Moisture Resistant
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 15 mOhms ±0.5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Anti-Corrosive, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film