EVRT170ENR10KE
OhmiteOhmite
EVRT170ENR10KE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EVRT170ENR10KE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 0.1 OHM 10% 200W
Ngā Rauemi: EVRT170ENR10KE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EVRT170ENR10KE
Tau Wae EVRT170ENR10KE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 0.1 OHM 10% 200W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4514 pcs Pepa Raraunga EVRT170ENR10KE.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema ±400ppm/°C
Rahi / Rahi 1.004" Dia x 6.693" L (25.50mm x 170.00mm) Raupapa Euro-Power
Tuhinga 100 mOhms Mana (Watts) 200W
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Tubular
Tae Mahi -55°C ~ 350°C Tae Whakatu Brackets (not included)
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 100 mOhms ±10% 200W Wirewound Chassis Mount Resistor