EVRT170EN10RJE
OhmiteOhmite
EVRT170EN10RJE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EVRT170EN10RJE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 10 OHM 5% 200W
Ngā Rauemi: EVRT170EN10RJE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EVRT170EN10RJE
Tau Wae EVRT170EN10RJE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 10 OHM 5% 200W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3711 pcs Pepa Raraunga EVRT170EN10RJE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±400ppm/°C
Rahi / Rahi 1.004" Dia x 6.693" L (25.50mm x 170.00mm) Raupapa Euro-Power
Tuhinga 10 Ohms Mana (Watts) 200W
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Tubular
Tae Mahi -55°C ~ 350°C Tae Whakatu Brackets (not included)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Te Kāhua Ara Solder Lugs Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10 Ohms ±5% 200W Wirewound Chassis Mount Resistor