EVRT170EN4R7JE
OhmiteOhmite
EVRT170EN4R7JE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EVRT170EN4R7JE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 4.7 OHM 5% 200W
Ngā Rauemi: EVRT170EN4R7JE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EVRT170EN4R7JE
Tau Wae EVRT170EN4R7JE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 4.7 OHM 5% 200W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4044 pcs Pepa Raraunga EVRT170EN4R7JE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±400ppm/°C
Rahi / Rahi 1.004" Dia x 6.693" L (25.50mm x 170.00mm) Raupapa Euro-Power
Tuhinga 4.7 Ohms Mana (Watts) 200W
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Tubular
Tae Mahi -55°C ~ 350°C Tae Whakatu Brackets (not included)
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 4.7 Ohms ±5% 200W Wirewound Chassis Mount Resistor