EVRT252EP2R2JE
OhmiteOhmite
EVRT252EP2R2JE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EVRT252EP2R2JE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 2.2 OHM 5% 350W
Ngā Rauemi: EVRT252EP2R2JE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EVRT252EP2R2JE
Tau Wae EVRT252EP2R2JE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 2.2 OHM 5% 350W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3370 pcs Pepa Raraunga EVRT252EP2R2JE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±400ppm/°C
Rahi / Rahi 1.205" Dia x 9.921" L (30.60mm x 252.00mm) Raupapa Euro-Power
Tuhinga 2.2 Ohms Mana (Watts) 350W
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Tubular
Tae Mahi -55°C ~ 350°C Tae Whakatu Brackets (not included)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Te Kāhua Ara Solder Lugs Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2.2 Ohms ±5% 350W Wirewound Chassis Mount Resistor