BAB326610R0KE
OhmiteOhmite
BAB326610R0KE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BAB326610R0KE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua 10 OHMS 10% 1000 WATT CASE
Ngā Rauemi: BAB326610R0KE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BAB326610R0KE
Tau Wae BAB326610R0KE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga 10 OHMS 10% 1000 WATT CASE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1047 pcs Pepa Raraunga BAB326610R0KE.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema -
Rahi / Rahi 10.472" L x 5.000" W (266.00mm x 127.00mm) Raupapa BA
Tuhinga 10 Ohms Mana (Watts) 1000W
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 2.130" (54.10mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 10 Ohms ±10% 1000W Wirewound Chassis Mount Resistor Te hanganga Wirewound