BAB1160R500KE
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BAB1160R500KE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 0.5 OHM 10% 500W
Ngā Rauemi: BAB1160R500KE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BAB1160R500KE
Tau Wae BAB1160R500KE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 0.5 OHM 10% 500W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2094 pcs Pepa Raraunga BAB1160R500KE.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema -
Rahi / Rahi 6.299" L x 3.740" W (160.00mm x 95.00mm) Raupapa BA
Tuhinga 500 mOhms Mana (Watts) 500W
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Rectangular Case
Tae Mahi - Tae Whakatu Flanges
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Te Kāhua Ara Wire Leads
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.181" (30.00mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 500 mOhms ±10% 500W Wirewound Chassis Mount Resistor Te hanganga Wirewound