BAB116025R0KE
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BAB116025R0KE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua 25 OHMS 10% 500 WATT CASE
Ngā Rauemi: BAB116025R0KE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BAB116025R0KE
Tau Wae BAB116025R0KE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga 25 OHMS 10% 500 WATT CASE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2512 pcs Pepa Raraunga BAB116025R0KE.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema -
Rahi / Rahi 6.299" L x 3.740" W (160.00mm x 95.00mm) Raupapa BA
Tuhinga 25 Ohms Mana (Watts) 500W
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Rectangular Case
Tae Mahi - Tae Whakatu Flanges
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Te Kāhua Ara Wire Leads
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.181" (30.00mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 25 Ohms ±10% 500W Wirewound Chassis Mount Resistor Te hanganga Wirewound
Te kohikohi, te momo whare noho Aluminum
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BAB11602R00KE
BAB11602R00KE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: 2 OHMS 10% 500 WATT CASE
I roto i te taonga: 2694 pcs
Tikiake: BAB11602R00KE.pdf
RFQ
BAB-2
BAB-2
Kaihanga: Essentra Components
Whakaahuatanga: FOOT CYLINDRICAL 0.472" DIA BLK
I roto i te taonga: 445837 pcs
Tikiake: BAB-2.pdf
RFQ
BAB-3
BAB-3
Kaihanga: Essentra Components
Whakaahuatanga: FOOT CYLINDRICAL 0.394" DIA BLK