BAB232050R0KE
OhmiteOhmite
BAB232050R0KE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BAB232050R0KE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua 50 OHMS 10% 700 W CASE
Ngā Rauemi: BAB232050R0KE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BAB232050R0KE
Tau Wae BAB232050R0KE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga 50 OHMS 10% 700 W CASE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1747 pcs Pepa Raraunga BAB232050R0KE.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema -
Rahi / Rahi 12.598" L x 3.937" W (320.00mm x 100.00mm) Raupapa BA
Tuhinga 50 Ohms Mana (Watts) 700W
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.181" (30.00mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 50 Ohms ±10% 700W Wirewound Chassis Mount Resistor Te hanganga Wirewound