172-E15-113R051
NorCompNorComp
NorComp
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 172-E15-113R051
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR
Ngā Rauemi: 172-E15-113R051.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
240 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 172-E15-113R051
Tau Wae 172-E15-113R051 Kaihanga NorComp
He Rahinga Kei te wātea 29065 pcs Pepa Raraunga 172-E15-113R051.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko 500V
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 2 (DA, A)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Nickel Plated Raupapa 172-E, M Series
Packaging Bulk Tae Mahi -50°C ~ 100°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 15
Momo Tae Panel Mount, Through Hole Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Polyamide (PA6T), Nylon 6T Feature Feature Board Side (4-40)
Ngā āhuatanga Board Lock, Grounding Indents Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 5A Momo Hoapā Signal