172-E15-112-911
NorCompNorComp
172-E15-112-911 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 172-E15-112-911
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR
Ngā Rauemi: 172-E15-112-911.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 172-E15-112-911
Tau Wae 172-E15-112-911 Kaihanga NorComp
He Rahinga Kei te wātea 5605 pcs Pepa Raraunga 172-E15-112-911.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 2 (DA, A)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin Plated Raupapa 172-E
Packaging - Ētahi Ingoa 2915ME
35E09M
35E09M-ND
Tae Mahi -50°C ~ 100°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Whakatauranga onamata 5A