172-E15-113R011
NorCompNorComp
172-E15-113R011 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 172-E15-113R011
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR
Ngā Rauemi: 1.172-E15-113R011.pdf2.172-E15-113R011.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
60 pcs
120 pcs
300 pcs
540 pcs
1020 pcs
2520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 172-E15-113R011
Tau Wae 172-E15-113R011 Kaihanga NorComp
He Rahinga Kei te wātea 43377 pcs Pepa Raraunga 1.172-E15-113R011.pdf2.172-E15-113R011.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 2 (DA, A)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Nickel Plated Raupapa 172-E, M Series
Packaging Tray Ētahi Ingoa 172E15113R011
2515MEA
Tae Mahi -50°C ~ 100°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polyamide (PA6T), Nylon 6T
Feature Feature Board Side (4-40) Ngā āhuatanga Grounding Indents
Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Whakatauranga onamata 5A