172-E15-201-031
NorCompNorComp
172-E15-201-031 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 172-E15-201-031
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Ngā Rauemi: 172-E15-201-031.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 172-E15-201-031
Tau Wae 172-E15-201-031 Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5039 pcs Pepa Raraunga 172-E15-201-031.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 2 (DA, A)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Raupapa 172-E
Packaging - Ētahi Ingoa 53E09F
53E09F-ND
7115FE
Tae Mahi -50°C ~ 100°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Panel Mount
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polybutylene Terephthalate (PBT)
Feature Feature Mating Side (4-40) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 5A