F751C157MDC
AVX CorporationAVX Corporation
F751C157MDC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F751C157MDC
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 150UF 16V 20% 2917
Ngā Rauemi: F751C157MDC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F751C157MDC
Tau Wae F751C157MDC Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 150UF 16V 20% 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 45062 pcs Pepa Raraunga F751C157MDC.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa F75, Frameless™ Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2917 (7343 Metric) Ētahi Ingoa 478-8092-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Rae Rahi Tae D Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.122" (3.10mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 220 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 150µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 16V 2917 (7343 Metric) 220 mOhm Te kaha 150µF