F751C107MCC
AVX CorporationAVX Corporation
F751C107MCC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F751C107MCC
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 100UF 16V 20% 2812
Ngā Rauemi: F751C107MCC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F751C107MCC
Tau Wae F751C107MCC Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 100UF 16V 20% 2812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 41183 pcs Pepa Raraunga F751C107MCC.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.280" L x 0.126" W (7.10mm x 3.20mm)
Raupapa F75, Frameless™ Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2812 (7132 Metric) Ētahi Ingoa 478-8090-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Rae Rahi Tae C Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.110" (2.80mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 220 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 100µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 16V 2812 (7132 Metric) 220 mOhm Te kaha 100µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
F751C157MDC
F751C157MDC
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP TANT 150UF 16V 20% 2917