F751A477MRC
AVX CorporationAVX Corporation
F751A477MRC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F751A477MRC
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 470UF 10V 20% 2824
Ngā Rauemi: F751A477MRC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F751A477MRC
Tau Wae F751A477MRC Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 470UF 10V 20% 2824 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 32220 pcs Pepa Raraunga F751A477MRC.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm)
Raupapa F75, Frameless™ Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 2824 (7260 Metric) Ētahi Ingoa 478-8089-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Rae Rahi Tae R Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.150" (3.80mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 120 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 470µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V 2824 (7260 Metric) 120 mOhm Te kaha 470µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
F751C157MDC
F751C157MDC
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP TANT 150UF 16V 20% 2917
I roto i te taonga: 45062 pcs
Tikiake: F751C157MDC.pdf
RFQ
F751A477MRC
F751A477MRC
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP TANT 470UF 10V 20% 2824