F751C227KRC
AVX CorporationAVX Corporation
F751C227KRC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F751C227KRC
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 220UF 16V 10% 2824
Ngā Rauemi: F751C227KRC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F751C227KRC
Tau Wae F751C227KRC Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 220UF 16V 10% 2824 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 39621 pcs Pepa Raraunga F751C227KRC.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm)
Raupapa F75, Frameless™ Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2824 (7260 Metric) Ētahi Ingoa 478-8093-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Rae Rahi Tae R Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.150" (3.80mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 200 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 220µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 16V 2824 (7260 Metric) 200 mOhm Te kaha 220µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
F751C107KCC
F751C107KCC
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP TANT 100UF 16V 10% 2812
I roto i te taonga: 40710 pcs
Tikiake: F751C107KCC.pdf
RFQ
F751C686MCC
F751C686MCC
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP TANT 68UF 16V 20% 2812
I roto i te taonga: 52816 pcs
Tikiake: F751C686MCC.pdf
RFQ
F751C227KRC
F751C227KRC
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP TANT 220UF 16V 10% 2824