F751C686KCC
AVX CorporationAVX Corporation
F751C686KCC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F751C686KCC
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 68UF 16V 10% 2812
Ngā Rauemi: F751C686KCC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F751C686KCC
Tau Wae F751C686KCC Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 68UF 16V 10% 2812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 43286 pcs Pepa Raraunga F751C686KCC.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.280" L x 0.126" W (7.10mm x 3.20mm)
Raupapa F75, Frameless™ Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2812 (7132 Metric) Ētahi Ingoa F751C686KCCAVX
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Rae Rahi Tae C Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.110" (2.80mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 220 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 68µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 16V 2812 (7132 Metric) 220 mOhm Te kaha 68µF