UVY2C220MPD1TD
NichiconNichicon
UVY2C220MPD1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVY2C220MPD1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVY2C220MPD1TD.pdf2.UVY2C220MPD1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVY2C220MPD1TD
Tau Wae UVY2C220MPD1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 536842 pcs Pepa Raraunga 1.UVY2C220MPD1TD.pdf2.UVY2C220MPD1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 160V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UVY Ripple Current @ Low Frequency 92mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 147.2mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-12964-3
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 22µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 22µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UVY2C101MHD
UVY2C101MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL
I roto i te taonga: 138868 pcs
Tikiake: UVY2C101MHD.pdf
RFQ
UVY2C470MPD
UVY2C470MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 160V RADIAL
I roto i te taonga: 222951 pcs
Tikiake: UVY2C470MPD.pdf
RFQ
UVY2C220MPD
UVY2C220MPD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL